IZP.042.12.5.2023
Przetarg: Termomodernizacja zabytkowego budynku w zespole pałacowo-parkowym we Włosieniu
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZP.042.12.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 4 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

elementy złączne(śruby podkładki ,nakrętki)


uszczelka grafitowa - GAMBIT AF-200 G - fi570/508x3,0mm


zacisk sprężysty 4H58CT 8‑14mm - ERICO CADDY - nr kat.: 178530

Dostawa artykułów budowlanych- hydrauliczne


tonery, tusze do drukarek - SP8 Świdnica

