ZP.271.5.2023.BP
Przetarg: Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Polichnie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.5.2023.BP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 kwietnia 2023, 06:00
- Data publikacji
- 6 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo



„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”

„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”

LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA




