SZP.271.5.2023
Przetarg: Termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa budynków oświatowych na terenie Gminy Brzeszcze Część III: Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026

Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Nowym Targu

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Kompleksowe wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na terenie SP0427 Alwernia.
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Przygotowanie koncepcji artystycznej muralu wraz z jej realizacją
Zamawiający
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Szpital Św. Anny W Miechowie

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Dostawa foteli obrotowych dla ZZOZ w Wadowicach.
Zamawiający
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Wadowicach

WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

