ZP.271.7.2022
Przetarg: Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Bylicach Kolonii
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.7.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 sierpnia 2022, 09:00
- Data publikacji
- 26 lipca 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)
