OLS.WOP.260.7.2023.BM
Przetarg: Termomodernizacja budynku mieszkalnego w msc. Jachowo 32/2, gm. Lelkowo
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OLS.WOP.260.7.2023.BM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 17 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO



RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów


