Przetarg: Dostawa opon Pirelli Cinturato P7 225/50R17 94W Run Flat, homologacja BMW, nie starsze niż 2024
Opis zamówienia
Przedmiot Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych opon. Specyfikacja Produktu Zamówienie dotyczy opon marki Pirelli, model Cinturato P7. Szczegółowa specyfikacja opony: Rozmiar: 225/50R17 Indeks nośności i prędkości: 94W Technologia: Run Flat Homologacja: BMW Rok produkcji: Opony nie mogą być starsze niż rok 2024. Wymagana Ilość Zamawiający wymaga dostawy 6 sztuk (szt.) wyżej opisanych opon.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 maja 2025
- Data publikacji
- 30 kwietnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego