Wyniki przetargu: Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Opis zamówienia
Świadczenie usługi serwisu, przeglądu i napraw sprzętu medycznego zainstalowanego w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o. o. w Warszawie
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 listopada 2025
- Data publikacji
- 7 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

