DZ.282.04.2023.TP-fn
Przetarg: ŚWIADCZENIE USŁUGI ROCZNEGO PRZEGLĄDU SERWISOWEGO ORAZ KONSERWACJI SYSTEMÓW KOMORY HIPERBARYCZNEJ TYPU HAUX – STARMED – QUADRO 2700/2,2/C
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ.282.04.2023.TP-fn
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 2 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Remont drogi powiatowej nr 1440G w miejscowości Darzlubie.
Zamawiający
Urząd Gminy Puck

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Nadleśnictwo Elbląg

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miejska Łeba

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
RG/160058967/9040 AS/ZAWÓR KOMPLETNY Z OSPRZĘTEM
Zamawiający
Rafineria Gdańska Sp. Z O.O.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
