DZP.290.17.2023
Przetarg: Świadczenie usługi gastronomicznej w dniu 17 maja 2023 r. na Uniwersytecie Przyrodniczo - Humanistycznym w Siedlcach ul. Żytnia 39.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP.290.17.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 13 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
