1/2023
Przetarg: ŚWIADCZENIE USŁUGI CATERINGOWEJ – CAŁODZIENNEGO WYŻYWIENIA PACJENTÓW
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 1/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
271.28.2026.RGIS Przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w miejscowości Mierzyno.
Zamawiający
Gmina Gniewino
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Ulepszenie nawierzchni drogi powiatowej nr 2407G na odc. Kaliska-Cieciorka
Zamawiający
Powiatowy Zarząd Dróg W Starogardzie Gdańskim

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Orlen Serwis S.A.

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Orlen Petrobaltic S.A.
WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026