ZP.271.18.2023
Przetarg: Świadczenie usług w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej dla których organizatorem jest Gmina Narewka w roku 2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.18.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 8 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

BR/2810/21141890/00003642/2026 Dostawa płyt betonowych do Enea Ciepło sp. z o.o.
„Budowa budynków magazynowo – garażowych”
Rewitalizacja przestrzeni publicznych na terenie miasta Choroszcz

Przebudowa dróg gminnych w Czyżewie ul. Kolejowa i ul.Ciechanowiecka

