ZZK - NZ/241/3405/27/23
Przetarg: Świadczenie usług transportowych z tytułu przeprowadzek
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZK - NZ/241/3405/27/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie dolnośląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

„Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Miejskiej Głogów w wysokości 29.300.000 zł”
Zamawiający
Gmina Miejska Głogów

WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przedmościu
Zamawiający
Gmina Głogów
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O.
WojewództwoDolnośląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


