WRZ.271.1.30.2023
Przetarg: Świadczenie usług transportowych w ramach przewozów dodatkowych na rzecz Gminy Inowrocław w okresie 01.01.2024 – 31.12.2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WRZ.271.1.30.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 29 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych

Przegląd techniczny - sprzęt medyczny 1 WSzP



Przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczniów Zespołu Szkół Nr 26,
PAKOWANIE SIECZKI Z KUKURYDZY W RĘKAWY FOLIOWE - BIOGAZOWNIA KRĄPLEWICE
ZAK/2026/002141 USŁUGA KOSZENIA KUKURYDZY - KRĄPLEWICE
Przygotowanie placu dla magazynu zlomu w QEMETICA Soda Polska ZP
