IRO.271.2.7.2023.PK
Przetarg: „Świadczenie usług transportowych i sprzętowych w zakresie bieżącego utrzymywania dróg oraz remontów gminnych i wewnętrznych dróg tłuczniowych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w 2023”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IRO.271.2.7.2023.PK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 30 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych


Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/


Worek antykorozyjny VCI 1250x850x2400mm, 80μ


„Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej dla Gminy Radków”

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
