ZPU2.903.1.2023.U
Przetarg: Świadczenie usług szkoleniowych dla pracowników dydaktycznych, pracowników administracyjnych i studentów PŁ – przeprowadzenie szkolenia podnoszącego kompetencje w zakresie Lean Six Sigma (...)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPU2.903.1.2023.U
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa buforowego zbiornika retencyjnego na ścieki na terenie oczyszczalni ścieków w Dłutowie
„Budowa świetlicy sołeckiej w miejscowości Turobów”- postępowanie II

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków


IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi


Wzorcowanie alcotestu Drager 6820


Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
