Przetarg: Świadczenie usług sprzętowych przy zimowym utrzymaniu dróg w sezonie zimowym 2025/2026.IPP.271.20.2025
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług sprzętowych przy zimowym utrzymaniu dróg gminnych przez sezon zimowy 2025/2026 polegających na; a) odśnieżaniu dróg asfaltowych na szerokość nawierzchni bitumicznej, a w przypadku dróg o nawierzchni tłuczniowej lub gruntowej na szerokość pozwalającą bezpieczne wymijanie nadjeżdżających pojazdów lub odśnieżenie miejsc „mijanki” o długości co najmniej 150 mb b) usuwaniu śliskości na drogach asfaltowych poprzez posypanie mieszanką piaskowo-solną (40%),
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego