DZP/Z/V/19/05/2021
Przetarg: Świadczenie usług ochrony obiektów dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP/Z/V/19/05/2021
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 maja 2021, 07:00
- Data publikacji
- 1 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
WojewództwoMazowieckie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
