DKW.2232.1.2023.TK
Przetarg: Sukcesywne dostawy warzyw, ziemniaków i owoców na potrzeby Aresztu Śledczego w Koszalinie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DKW.2232.1.2023.TK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 9 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie

Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028



ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego

