Przetarg: Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do przedszkola „Bajkowy Świat” zlokalizowanego przy ul. Szkolnej 7 w Jasieńcu. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem zamawiającego, zgłaszanym telefonicznie, faksem, mailowo lub pisemnie. Całkowity zakres dostaw obejmuje okres od 1 września 2025 roku do 31 lipca 2026 roku. Oferowane produkty muszą być wysokiej jakości, spełniać określone parametry jakościowe zgodne z Polskimi Normami (PN), wymogi sanitarno-epidemiologiczne, zasady systemu HACCP oraz posiadać odpowiedni termin ważności. Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania pisemnego potwierdzenia dopuszczenia produktu do obrotu i spożycia.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.

Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027


Dostawa mat i warkoczy słomianych

Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2



Aranżacja zieleni wokół przejść podziemnych przy skrzyżowaniu ulic: 3 Maja i Katowickiej