ZP/620/2023
Przetarg: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 59 im. Jana Matejki w Katowicach, na 2024 rok
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP/620/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 listopada 2023, 08:00
- Data publikacji
- 15 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Pkp Cargotabor Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

43/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Zamawiający
Szpital Wojewódzki W Bielsku-Białej

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW URZĘDÓW SKARBOWYCH DO OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW POŻAROWYCH
Zamawiający
Izba Administracji Skarbowej W Katowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Tokai Cobex Polska Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
