SSM/60/ZO/2025
Przetarg: SSM/60/ZO/2025 Zakup oraz dostawa licencji i wsparcia dla wskazanych urządzeń USG6370
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Zakup oraz dostawa licencji i wsparcia dla wskazanych urządzeń USG6370. Klasyfikacja CPV: 48210000-3 — Pakiety oprogramowania dla sieci. Urządzenia będące przedmiotem wsparcia - Urządzenia marki Huawei o numerach ESN: 210235G7LL10H1000031 oraz 210235G7LL10H1000034. Zakres dostawy (pozycje i ilości) - IPS-AV-URL Function Group Subscribe 12 Months (Applies to USG6370/80) – 2 sztuki. - USG6370-Technical Support Service up to 2026-06-30 – 2 sztuki. Warunki gwarancji/przeglądów - Warunki gwarancji/przeglądów: 12 miesięcy, jeżeli dotyczy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SSM/60/ZO/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 listopada 2025, 14:00
- Data publikacji
- 29 października 2025
- Link do ogłoszenia