SR.272.u.23.2023.RG
Przetarg: Nadzór inwestorski nad inwestycją pn: Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej w Powiecie Nowodworskim, prowadzona w systemie – zaprojektuj i wybuduj”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SR.272.u.23.2023.RG
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 1 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 21 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
