DA-IV-3-1.272.5.2023
Przetarg: Serwisowanie, konserwacja i przegląd urz. inst.: wentylacyjnej, ciepłowniczej, chłodniczej, wodociągowej, kanalizacyjnej w budynkach UMWW przy al. Niepodl. 34 i ul. Kościuszki 95 w P-niu w 2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DA-IV-3-1.272.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 listopada 2023, 09:00
- Data publikacji
- 22 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2


