ZP-CZOK-0003/25
Przetarg: „Serwis pogwarancyjny pomp gł. odwadniania: Część I – serwis pomp WPWE 250/4 prod. ZAMEP Część II – serwis pomp WE-250/9 prod. ZAMEP Część III – serwis pomp FC-MF6 prod. FLOW CONTROL dla SRK S.A.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-CZOK-0003/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 20 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)