Wyniki przetargu: "Remont budynku magazynowo - mieszkalnego o nr. inw. 105/191 zlokalizowanego przy ul. Daszyńskiego 3 w Starym Sączu”
Opis zamówienia
SA.270.13.2025 "Remont budynku magazynowo - mieszkalnego o nr. inw. 105/191 zlokalizowanego przy ul. Daszyńskiego 3 w Starym Sączu” (ID 1203673)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 11:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego