RZP-II.271.22.2025
Przetarg: Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego
Opis zamówienia
RZP-II.271.22.2025 Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego (ID 1190140)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP-II.271.22.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ELOG - Umowa ramowa na dostawę odzieży ochronnej dla pracowników Energa Logistyka Sp. z o.o.
Zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czarna Dąbrówka w 2027 roku w oparciu o instalację
DOD/DID/2026/015 Budowa systemu OPS (Onshore Power Supply) na terenie Portu Gdańsk
2000000436 Zakup i dostawa odczynników


/6.2 Dostawa urządzeń spawalniczych do pracowni zawodowych w PZS4 w Wejherowie
