RRG.271.8.2025.RJ
Przetarg: Budowa sieci wodociągowej wraz z stacją retencjonowania wody w miejscowości Nowy Barkoczyn
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Budynek stacji retencjonowania wody Jednokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 26 m², konstrukcja murowana z bloczków betonowych komórkowych, dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Zestaw hydroforowy Zestaw 4 pomp (3 główne + 1 rezerwowa) o mocy 4x3 kW, max ciśnienie 10 bar, rurociągi DN100 PN10. Zbiorniki retencyjne Dwa stalowe zbiorniki po 50 m³ każdy do magazynowania wody pitnej. Sieć wodociągowa Rurociągi PE DN90/100, długość ok. 400 m, z armaturą (zasuwy, hydranty), blokami oporowymi. Zagospodarowanie terenu Utwardzenie kostką betonową, ogrodzenie panelowe, brama, oświetlenie.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RRG.271.8.2025.RJ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 grudnia 2025, 08:45
- Wadium
- 20 000 zł
- Data publikacji
- 4 grudnia 2025