TIP.271.43.2024
Przetarg: Rozbudowa żłobka i przedszkola w gminie Garwolin
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TIP.271.43.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2025, 09:00
- Data publikacji
- 27 listopada 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”