MZUK-EPZ.50.24.2023
Przetarg: Rozbudowa skweru 700-lecia Ligoty Zabrskiej przy ul. Dolnej/Pocztowej w Gliwicach w systemie "zaprojektuj i wybuduj"
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- MZUK-EPZ.50.24.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
MODERNIZACJA STAREGO BOISKA ASFALTOWEGO OSIR PRZY UL. MONIUSZKI 10 W ZAWIERCIU
Zamawiający
Zgm-Zawiercie
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw do Zakładu Karnego w Sierakowie Śląskim
Zamawiający
Zakład Karny W Sierakowie Śląskim
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

