UG.271.1.2023
Przetarg: Rozbudowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UG.271.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 7 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Ryszkowa Wola.

Wymiana izolatorów na linii 15 kV Głuchów-Dynów 2 – 1 część




Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

Utworzenie Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów w Brzozowie”1nr FEPK.05.02-IZ.00-0021/25
