ZP:271.3.1.2023
Przetarg: Rozbudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Suchej
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP:271.3.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 5 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
