ZP.BIF.271.5.2023
Przetarg: „Rozbudowa placu zabaw i rekreacji w miejscowości Majdan Królewski”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.BIF.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 17 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.


Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II

Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowości Ryszkowa Wola.

Wymiana izolatorów na linii 15 kV Głuchów-Dynów 2 – 1 część
