RI.271.2.2023.MK
Przetarg: Rozbudowa istniejącego budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słotwinie oraz przebudowa boiska sportowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lipowej. (w formie „zaprojektuj i wybuduj”)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RI.271.2.2023.MK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 3 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3

Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Trudnopalny półsyntetyczny koncentrat cieczy hydraulicznej typu HFA-E - WYBÓR DOSTAWCY




Rędzina 1 [BBZ40320], obwód "Łękawica" - przebudowa słupa BBZ232577