L.RG.IV.271.7.2023
Przetarg: Rozbudowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Cmolas
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- L.RG.IV.271.7.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 maja 2023, 06:00
- Data publikacji
- 27 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Montaż lamp oświetleniowych wzdłuż drogi gminnej Nowa Wieś


Roboty budowlane elektroenergetyczne: 1) Hadle Szklarskie; 2) Gać dz.1539; 3) Manasterz P-11.

Remont zabytkowych kapliczek na terenie Gminy Leżajsk

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 obręb Gielnia – ETAP II
