D.ZP.-2820-7/23
Przetarg: Rozbudowa i przebudowa budynku archiwum Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ul. Zamoyskiego 94 - dokończenie inwestycji.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- D.ZP.-2820-7/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 9 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 22 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Zamawiający
Pkp Cargo S.A. W Restrukturyzacji
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Zamawiający
Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy świetlicy wiejskiej w miejscowości Brześce
Zamawiający
Gmina Janowiec
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Doposażenie jednostek OSP Gminy Końskowola w specjalistyczny sprzęt i środki ochrony indywidualnej
Zamawiający
Ugkonskowola
WojewództwoLubelskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


