IK.ZP.271.17.2023
Przetarg: Rozbudowa drogi gminnej nr 150576W ul. Zachodniej w Podkowie Leśnej wraz z budową ciągu pieszo – rowerowego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IK.ZP.271.17.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 1 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
