GL.ROZ.2710.11.2023.EWK
Przetarg: „Roboty utrzymaniowe koryta cieku Dzielniczka w km 3+480-13+480 w m. Dzielnica, Łany, Błażejowice, gm. Cisek”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GL.ROZ.2710.11.2023.EWK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 6 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
