809/PN-100/2025
Przetarg: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych – "Budowa sieci wodociągowej DN100 na odc. (W8-Hp1) przy ul. Przybyszewskiego na dz. nr 728/2,728/1,727/1,...
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 809/PN-100/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 października 2025
- Data publikacji
- 19 września 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)