ZGM/23/050/BU
Przetarg: Roboty budowlane w ramach remontu, termomodernizacji i częściowej przebudowy budynku mieszkalnego przy ul. Komorowickiej 10 w Bielsku-Białej

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGM/23/050/BU
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 maja 2023, 08:00
- Data publikacji
- 25 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Miasto Częstochowa

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Zamawiający
Szpital Powiatowy W Zawierciu

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026