ZP.260.1.2023
Przetarg: Roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania inwestycyjnego pn.: „Drugie życie mazowieckiej deszczówki w Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Płocku Oddział w Radomiu”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.260.1.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

