RG.271.25.2025
Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gorlice w sezonie zimowym 2025/2026 (II)
Opis zamówienia
RG.271.25.2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie gminy Gorlice w sezonie zimowym 2025/2026 (II) (ID 1202797)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.25.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 27 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego