RFI- Przegląd przetwornicy PSM-81A i falownika FT500-3000-UF-M
Przetarg: RFI- Przegląd przetwornicy PSM-81A i falownika FT500-3000-UF-M
8 września 202613:30
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zapytania o informację (RFI) jest przegląd przetwornicy statycznej oraz falownika pochodzących z pojazdu kolejowego typu EN57-Ald. Postępowanie ma na celu wyłonienie wykonawców posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie do realizacji prac serwisowych. Zakres techniczny zamówienia Przedmiotem przeglądu są następujące urządzenia energoelektryczne: Przetwornica statyczna typu PSM-81A Falownik typu FT500-3000-UF-M Urządzenia te stanowią wyposażenie elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57-Ald.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RFI- Przegląd przetwornicy PSM-81A i falownika FT500-3000-UF-M
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 13:30
- Termin zadawania pytań
- 4 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Elektryczne silniki, generatory i transformatory
- Lokomotywy kolejowe i tramwajowe oraz tabor kolejowy i podobne elementy
- Sprzęt i aparatura elektryczna
- Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
- Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
- Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków powietrznych, kolei, sprzętu drogowego i morskiego
- Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg