WR-RGK.271.1.4.2023
Przetarg: Rewitalizacja Śródmieścia: Nasadzenia zieleni w Centrum Jarocina
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WR-RGK.271.1.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 stycznia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 18 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Cyberbezpieczne Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne - cyberbezpieczne wodociągi
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
1000063716/JP - CZYŚCIWO BEZPYŁOWE; IZOPROPANOL 5L
Zamawiający
Pakserwis
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup sosów, zup i przypraw przetworzonych
Zamawiający
31 Baza Lotnictwa Taktycznego W Poznaniu

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Gmina Września

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Gniezno
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
