RZP.271.2.2023
Przetarg: Rewitalizacja centrum miasta Kłodawa
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RZP.271.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 8 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zielona uliczka spotkań i wypoczynku - rewitalizacja ulicy Pileckiego w Kępnie


"Ćwicz umysł i ciało by lat ubywało" Uniwersytet Trzeciego Wieku

W - wykonanie robót; Oddział Kalisz; Konin OBI/45/2502693; Golina miasto; Golina (miasto)
