ZP-271/1/2023
Przetarg: Rewaloryzacja terenu zabytkowego parku podworskiego w Oczesałach wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-271/1/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 lutego 2023, 11:00
- Data publikacji
- 26 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

