IP.271.24.2023
Przetarg: Remonty, przebudowy i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Sońsk.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IP.271.24.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 12 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
