O-ZP.271.10.2023
Przetarg: REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI Z ELEMENTÓW BETONOWYCH NA TERENIE GMINY MIASTA EŁK W 2023R.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- O-ZP.271.10.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 8 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex
ZAK/2026/001741 Projekt budowlany zbiorniki do przechowywania gnojowicy - Bykowo-Korsze

35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO

