RG.271.1.5.2023.KM
Przetarg: Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych przy użyciu recyklera na drogach na terenie gminy Mszczonów oraz Remonty uszczelnienia spękań podłużnych i poprzecznych w nawierzchniach bitumicznych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- RG.271.1.5.2023.KM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2023, 09:15
- Data publikacji
- 2 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”