SA.270.50.2025
Przetarg: Remont szlaku w oddz. 128/129 w leśnictwie smyków - 2025r.
PG
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SA.270.50.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 18 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Fcase Sp. Z O.O. Sp. K.
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg6 września 2026
Przebudowa lokalu usługowego na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim
Zamawiający
Gmina Maków Podhalański
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Miejska Kraków
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Laskowa
Zamawiający
Gmina Laskowa
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup ciągnika 120 KM z TUZem przednim
Zamawiający
Gmina Raciechowice
WojewództwoMałopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

