IN.271.37.2026.UM
Przetarg: Remont siedmiu toalet w budynku C Szkoły Podstawowej Nr 2 w Lwówku Śląskim przy Al. Wojska Polskiego 1A.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IN.271.37.2026.UM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 czerwca 2026, 10:00
- Szacowana wartość
- 357 388 zł
- Data publikacji
- 26 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego